Movies
Ratings
243
PossessionRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0- Mad Dance OfficeRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 2.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 4.0- Dark HabitsRated ★ 3.0
RiverRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0