Movies
Ratings
426
The ThroneRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
PietaRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0- SocialphobiaRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5