Titles you rated
The King of JokguRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Charlie CountrymanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Short Term 12Rated ★ 4.0
The Fifth EstateRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
TekkonkinkreetRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Sunshine CleaningRated ★ 3.0