Movies
Ratings
148
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0