Movies
Ratings
516
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0- ForgottenRated ★ 3.5
- Steel RainRated ★ 3.0

The SwindlersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Mission to MarsRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0