Movies
Ratings
572
Knives OutRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5- Dumplin'Rated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0