Movies
Ratings
363
SoulRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0- IcarusRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.0