Movies
Ratings
445- WishRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
LucyRated ★ 1.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5- Blood RainRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0