Movies
Ratings
63
AftersunRated ★ 4.5
The JournalistRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
MemoriaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Just RememberingRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 2.5