Movies
Ratings
60
The SubstanceRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
End of WatchRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.5- National SecurityRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 5.0