Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0