Movies
Ratings
33
KOKUHORated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- PawnRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 2.0
Seventh SonRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0