Titles you rated
Twinkle, Twinkle, Lucky StarsRated ★ 4.0
The CureRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
DesperadoRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 1.5