Movies
Ratings
37
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5