Movies
Ratings
460
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Safety Not GuaranteedRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Flight of the PhoenixRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.0
Office SpaceRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
The Stepford WivesRated ★ 3.5