Titles you rated
WatchmenRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
RunRated ★ 4.5
Sea FeverRated ★ 3.5
1BRRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 4.0- The End of the StormRated ★ 4.0
The Angels ShareRated ★ 3.0
MissingRated ★ 1.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5