Movies
Ratings
349
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0- TYLENOLRated ★ 4.0
- Tinker TickerRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0- SocialphobiaRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Girls' Night OutRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0