Titles you rated
- Steel RainRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Men of HonorRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0
The BanquetRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0- Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 5.0
UndoRated ★ 4.0
HereafterRated ★ 3.0- A Reason to LiveRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 5.0
InvictusRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0