Movies
Ratings
453
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ensemble Stars !! -Road to Show--Rated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0- A hot roofRated ★ 5.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 4.5
King of PrismRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 1.5
Red OneRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year- The Movie: In SpainRated ★ 4.0