Movies
Ratings
104
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0