Movies
Ratings
343- The Way Fish BreatheRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0- BlindRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
SiberiaRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Destination WeddingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Taste of OthersRated ★ 4.0- One Wild MomentRated ★ 3.0
My KingRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5- Big Fish & BegoniaRated ★ 2.0