Movies
Ratings
42- Good NewsRated ★ 4.0
- Kill BoksoonRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- First SummerRated ★ 4.5
- Hi.5Rated ★ 2.5
LetoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0- Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0- FrecklesRated ★ 3.5
- MastRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 3.5- Musical RedbookRated ★ 5.0
- Set Me FreeRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5- Members of the FuneralRated ★ 4.5
- U.F.O.Rated ★ 2.0

A Boy's SisterRated ★ 2.5- ShuttlecockRated ★ 4.0