Movies
Ratings
291
The Man from EarthRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0- LavaRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0