Movies
Ratings
193
A Bigger SplashRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Freedom WritersRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Book of HenryRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 4.0- The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5- BelovedRated ★ 3.0