Movies
Ratings
262
Drive My CarRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5- WONDERSRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0- Set Me FreeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 4.5