Movies
Ratings
85
Little ForestRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5