Movies
Ratings
102
Crush and BlushRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0