Movies
Ratings
118
MonsterRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0