Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5- VictoryRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0