Movies
Ratings
1358
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
- The First RideRated ★ 2.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5