Movies
Ratings
356
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 3.0
The Purge: Election YearRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 1.5
House of the DisappearedRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.0- PandoraRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0