Movies
Ratings
671
ElementalRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 2.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.0
- HarbinRated ★ 4.0
- DamselRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5- Do RevengeRated ★ 3.0
- Girl in the PictureRated ★ 3.5
- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
- Forgotten LoveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0- MatildaRated ★ 3.0
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Enola Holmes 2Rated ★ 3.5