Movies
Ratings
1013
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Everybody's FineRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5