Movies
Ratings
471
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0
The HomesmanRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Sunset in My HometownRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.5
FinchRated ★ 2.0
The CourierRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 3.0
A Hologram for the KingRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 3.0