Movies
Ratings
412
Guns & TalksRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The OneRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0