Movies
Ratings
410- The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5- The World of LoveRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam IRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Colors WithinRated ★ 2.0
The UniformRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5