Movies
Ratings
1240
Loving VincentRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5- ForgottenRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5