Movies
Ratings
659
Green BookRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 3.5- Method ActingRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 5.0- Good NewsRated ★ 3.0
- Big DealRated ★ 0.5