Movies
Ratings
792
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5

The PlatformRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5- The Old Guard 2Rated ★ 2.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5- The Shadow In My EyeRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.0
- It's What's InsideRated ★ 4.0