Movies
Ratings
26
King and the ClownRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0