Movies
Ratings
897
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Return to SeoulRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Forbidden DreamRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
AntebellumRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Notes on a ScandalRated ★ 4.0