Movies
Ratings
99
GravityRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5