Movies
Ratings
611
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5