Titles you rated
Kick-AssRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Wild HogsRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0