Movies
Ratings
1019
ZootopiaRated ★ 3.5
Night FlowerRated ★ 3.5
The Final PieceRated ★ 2.5
BakudanRated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Secret of MamoRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
DollhouseRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Kakegurui: The MovieRated ★ 2.5
Thus Spoke Kishibe Rohan: At a ConfessionalRated ★ 3.5
Doctor X: The MovieRated ★ 3.5