Movies
Ratings
725
Project Hail MaryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0