Movies
Ratings
279
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0- Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The MatchRated ★ 3.0
MacbethRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5