Movies
Ratings
899
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- NonnasRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5