Movies
Ratings
904
Civil WarRated ★ 3.5- Two ProsecutorsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5- The Great FloodRated ★ 1.0
FargoRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- A Short Film About KillingRated ★ 3.5
- Canelo Álvarez vs. Terence CrawfordRated ★ 4.0
Andrei RublevRated ★ 4.0