Movies
Ratings
723
By Way of HelenaRated ★ 1.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0